GGNET - Pirmais internets īstiem geimeriem
Lietotājs:
Lietotāji on-line:
On-Line 403 lietotāji
Reģistrētie
:
Nereģistrētie: 403

Gadījuma bilde
Dienas joks
Skaitītāji
Informācija
Aktuāli:
 Pirkt CS 1.6
 Pirkt CS:Source
 Pirkt CS:GO
 Lejupielādēt CS 1.6


IRC:
 #rush.lv @ irc.quakenet.org
Serveri:
cs2.rush.lv (CS 1.6 Pub)
css.rush.lv (CS:Source)
tf2.rush.lv:2000 (TF2)
go.rush.lv:2000 (GO classic)
go.rush.lv:2001 (GO armsrace)
go.rush.lv:2002 (GO demol.)
Ievietoja rush.lv @ 2012-09-14 19:44:46
Valve pagājušā gada martā paziņoja par jaunas Counter-Strike versijas izstrādi, kuru tie pus gadu vēlāk laida klajā slēgtā testēšanas režīmā, bet gadu vēlāk šī spēle kļuva pieejama visiem. Piedāvājam uzzināt nedaudz vairāk par Counter-Strike: Global Offensive - nākamo daļu vienā no visu laiku labākajām pirmās personas daudzspēlētāju šūteru franšīzēm.
 
Spēle ir ļoti atsaucīga uz kontrolēm. Pastāv iespēja opcijās pilnībā atslēgt peles akselerāciju un ieslēgt pelei raw input. Cilvēciņi kustās ātri. Tos noķert uz stobra ir grūtāk. Var bhopot uz nebēdu. Nepastāv arī aizkavēšanās pēc lēciena piezemēšanās. Ir jūtami lielāks skriešanas ātrums, kad rokās ir nazis vai kāds no vieglajiem ieročiem.

Izšaut caur objektiem var, bet bojājumi otrā pusē lielākoties būs minimāli. šis spēles aspekts vairāk līdzinās CS:Source nevis 1.6. 

Jau iepriekš labi pazīstamās kartes ir nedaudz pārbūvētas un atšķiras no CS:Source esošajām. To kopskaits pašlaik ir 9. Pieņemu, ka pārējās laika gaitā saražos spēlētāju komūnas vai arī pati Valve. Vizuāli kartes un vide ir patīkamāka un krāsaināka nekā CS:Source. Nešķiet, ka CS:GO būtu jūtami prasīgāks pēc sistēmas resursiem, kā CS:Source.

Ieroči ir labāk sabalansēti un kaut ko jēdzīgu iespējams panākt ar plašāku ieroču klāstu. AWP vairs nav gluži 1 shot - 1 kill ierocis. Tagad trāpot arī rokās pretinieks netiks nogāzts no kātiem. AWP un citu snaiperieroču pietēmēšanā ir neliela animācija. Ja zūmā pārvietojās vai lēkā, skats samiglojas. Kontrolēt atsitienu ir grūtāk. Daži ieroči no spēles izņemti laukā, daži atkal aizvietoti ar citiem. Pastāv arī jauni ieroči un granātas. Piemēram, Molotova kokteilis ir viens no jaunievedumiem, kurš uzmešanas vietā aizdedzina nelielu placi. Ja tajā iekāpj, var nodegt līdz 0 gana ātri. 

Iepirkšanās ir salikta uz jocīgiem cipariem. Vai nu jāatrod kāds variants, kā podziņas pārbindot, vai arī jāpierod.

Kā jau lielā daļā spēļu pēdējā laikā, arī CS:GO pastāv sasniegumi (Achievements), kurus var atslēgt arī spēlējot ar botiem.
Interesanta šķita iespēja pārņemt botu darbību, kad tos spekto. Nav vairs jāgaida raundu beigas vai jāpielieto komandas, kas visus apvāc. šādi iespējams darīt arī online serveros, ja tie ir attiecīgi nokonfigurēti.

Spēlē ir 4 režīmi: Arms Race, Demolition, Classic Casual un Classic Competitive.
  • Arms Race būtībā ir gungame. šim režīmam ir izveidotas savas kartes.
  • Demolition ir kā regulārs CS, bet bez ieroču iepirkšanas raundu sākumā. Tā vietā notiek cirkulēšana caur ieroču komplektiem. Labums šādā sistēmā ir tajā, ka nav lieki jāuzkavējas iepirkšanās zonā un komandas jau no pirmajām raunda sekundēm var traukties viena otrai pretī. Līdz ar to spēle šajā režīmā ir gana dinamiska. šim režīmam arī ir izveidotas savas kartes.
  • Classic Casual ir normāls CS jau ierastajās kartēs, tikai ar iestatījumiem, kas būtībā pielāgo spēli vairāk iesācējiem. Savējiem var iziet cauri, nepastāv friendly fire, bruņas nav jāpērk, automātiski visiem CT tiek piešķirts DK bez maksas utt. 
  • Classic Competitive ir normāls CS, bet visi iestatījmi ir kā CW: 2 min roundtime, pastāv friendly fire, var sadurties ar savējiem un spēle notiek līdz 16 uzvarām kādā no komandām.
Uzreiz jāpiemin, ka iestatījumi nav akmenī sisti un tos var mainīt uz nebēdu, ja veido pats savus serverus. Arī spēlējot lokāli ar botiem.

Spēlējot onlainā iespējams norādīt, kādu režīmu un kādā tieši kartē vēlies spēlēt. Tas attiecas tikai uz Valves oficiālajiem serveriem. Visos valves serveros spēles iestatījumi ir tādi paši kā pēc noklusējuma spēlējot lokāli ar botiem. Komūnu veidotajos serveros tie var atšķirties.

Spēlē ir fona mūzika, kas mainās atkarībā no notikumiem trasītē. Pastāv dažādi vizuāli pamanāmi ziņojumi, kas sākumā mēģina apskolot spēlētāju par to, kas notiek un ir jādara. Kamēr lādējas karte, tiek rādīts kartes virsskats ar bumbu un komandu piedzimšanas spotiem, kā arī spēles režīms un daži pamata iestatījumi.

Uzsākot spēli, var izvēlēties komandu, kurā spēlēsi, bet ne spēlētāja izskatiņu. Tas tiek izvēlēts automātiski atkarībā no kartes, kurā notiek spēle. Visi vienas komandas spēlētāji izskatās vienādi. Reizēm kādas "klases" apģērbs ir pārāk gaišs vai tumšs attiecībā pret kartes vidi vai pretiniekiem un spēlētājus ir grūtāk pamanīt vai atšķirt. Katrai modeļu "klasei" radio komandas ir ieskaņotas savā akcentā un zem vienas radio komandas var būt vairāki teksti.

Spēles čatā pie notikumiem (mestās granātas, radio ziņojumi u.c.) klāt rādās arī kartes reģions, kurā tas noticis. Līdzīgi kā CS:CZ.

Ir vēl daudz dažādi sīkumiņi un krikumiņi, kurus šajā rakstā neapskatīju.

Lielākajai daļai šī raksta lasītāju, kas vēl nav ievērtējuši šo spēli, gan jau interesē atbilde uz jautājumu - "vai man CS:GO patiks?". Viennozīmīgu atbildi uz šo jautājumu sniegt nevaru. Pieņemu, ka tiem, kam bija cieņā CS:Source v34 (pirms dziņa maiņas), CS:GO visticamāk nepatiks. Jaunā CS:Source cienītājiem - varbūt, CS 1.6 cienītājiem - arī varbūt. Tomēr cena CS:GO ir ļoti demokrātiska. Nedomāju, ka samaksājot nedaudz zem 8 latiem kāds jutīsies smagi vīlies

Vairāk informācijas par spēli:

-mx-

Komentāri par šo rakstu:

latek, 08:12, Sestdiena, 2012. gada 15. Septembris
Labs raksts patika.. cs:go iekerts, labprāt spēlētu bet maz kur varu ar manu lēno netu..

Kinens, 11:14, Sestdiena, 2012. gada 15. Septembris
Derētu iemēģināt.

devis, 20:10, Trešdiena, 2012. gada 24. Oktobris
labi izklausas bet kur viņu var noladet bez maksas
ja kāds zin paskiet!!!!!!!!??????

-mx-, 03:50, Ceturtdiena, 2012. gada 25. Oktobris
Aiztaupi sev pūles un vienkārši iegādājies spēli x)
CS:GO pirātiskās versijas pašlaik nepastāv. Un rush go serveri nebūs lauzti, pat ja tāda iespēja arī parādīsies.
Protams, būtu labāk, ja pastāvētu kaut kāds demo, kur interesenti varētu vismaz ietestēt spēles fiziku vienā vai dažās kartēs. Bet tāda iespēja nepastāv un ir jāpaļaujās uz citu radītajiem video apskatiem un viedokļiem.

Hitman, 21:24, Ceturtdiena, 2012. gada 6. Decembris
Nu ja nebūtu bijus 1.6 piratiska versija, css, tāpat hl un hl2 piratiskās versijas, tad diez vai valve būtu tur, kur tagad ir. Manuprāt pirātiskās versijas nāca ļoti par labu pašiem izplatītājiem, es nebūtu nevienu viņu spēli pricis, ja nebūtu daudz piratiksās spēlējis bērnībā/jaunība :D

kaspars, 14:21, Svētdiena, 2013. gada 17. Marts
kapec source nav surf mapes


Tavs komentārs:

Komentarus var pievienot tikai registreti lietotaji