GGNET - Pirmais internets īstiem geimeriem
Lietotājs:
Lietotāji on-line:
On-Line 397 lietotāji
Reģistrētie
:
Nereģistrētie: 397

Gadījuma bilde
Dienas joks
Skaitītāji
Informācija
Aktuāli:
 Pirkt CS 1.6
 Pirkt CS:Source
 Pirkt CS:GO
 Lejupielādēt CS 1.6


IRC:
 #rush.lv @ irc.quakenet.org
Serveri:
cs2.rush.lv (CS 1.6 Pub)
css.rush.lv (CS:Source)
tf2.rush.lv:2000 (TF2)
go.rush.lv:2000 (GO classic)
go.rush.lv:2001 (GO armsrace)
go.rush.lv:2002 (GO demol.)
Ievietoja spriizha @ 2013-01-15 07:54:54
Pastāvīgie rush.lv apmeklētāji jau būs pamanījuši pie mums nesen notikušo administratoru Counter-Strike 2x2 turnīru un dalībnieku vākšanu nākamajam, vairs ne tikai administratoru, turnīram.
 

Jap - tas noritēja baigi smuki, ātri, pieklājīgi un forši. Tā nu izdevušais pasākums, nu, ir mūs dzinis nedaudz tālāk. Vai arī atpakaļ - kā agrāk. Laikos, kad zāle bija zaļāka un lētāka, šādas lietas notika pat dzīvē un pat pieci pret pieci, bet šī brīža servera situācija ir visiem skaidra. Tā nu pēc izdevušās turnīra, kuru lieliski novadīja defs, ar (m)orālo cheetah un tehnisko maxd atbalstu, mēs esam nolēmuši pakāpt soli uz priekšu pagātnē un uzrīkot vēl vienu atvērto rush.lv spēlētāju turnīru.

Tā nu, reku šeku, trallallā, spēlēsim mēs divatā. Kā jau minēju, turnīrs būs, tā kā, nedaudz slēgts, tā kā, nedaudz vaļā. Mūsdienās ir grūti cīnīties pret negodīgiem spēlētājiem ar sienlaužiem un citiem aparātiem, kā arī poļus (tai skaitā Newbie) negribas redzēt jaucam vai bojājam turnīra gaitu. Šoreiz katru pāri izvērtēs un apstiprinās mācītāji defs un cheetah. Tā kā, ja esi ieskrējis te pirmo reizi un nesaproti par ko īsti ir runa, necenties Mēs gribam parādīt skilu starp tiem, kas regulāri vai +/- regulāri, vai vismaz ir dzirdēti (dzirdēts par sienlauzi vai kādu citu palīgprogrammu, spamu, lamāšanos, - negatīvu attieksmi - neskaitās), tādēļ var droši reģistrēt savu komandu tam paredzētajā foruma tēmā. Uz šo brīdi esam savākuši jau 12 komandas, bet dikti, dikti, dikti gribētos vēl.

Tā, lai pašiem forši un interesanti. Un jā - ja nu tieši Tu dikti gribi uzspēlēt, bet visi draugi ir aizdzērušies, mācās vai nodarbojas ar to, ar ko parasti nodarbojas mamma vai tētis, tad vari pameklēt savu partneri lūk šeit. Un pēdējā tāda tehniskā informācija - viss par pašu turnīru un, tā kā, apraksts, tā kā, nolikums ir atrodams, ja uzspiedīsi un sekosi šim pavedienam. Tā lūk, gaidam Tevi.

P.S. Šķiet, ka man pirmo reizi ir apņēmība kaut ko uzrakstīt pirmai lapai, tādēļ vēlos pievienot savu subjektīvo (haha, man patīk izmantot vārdu subjektīvs nevietā, jo mans viedoklis nemaz nekāds citāds kā subjektīvs nevar būt) viedokli par visu šo pasākumu.

Man, kā izsenam rush.lv fanam, patriotam un administratoram dikti dikti gribētos vēl redzēt dzirkstelīti ne tikai serverī starp poļiem, bet arī tīri tā - starp savējiem. Agrāk tiešām šis serveris bija dikti, nu dikti populārs un bija savā ziņā gods iegūt iespēju banot. Bija vēl lielāks gods un prieks rīkot un apmeklēt citu rīkotos live meetus. Esmu šeit saticis daudz draugus ar kuriem esmu pavadījis daudz stundas kopā gan serverī, gan ircā, gan forumā gan arī dzīvē. Un man ļoti skumji paliek, kad redzu kā samazinās aktivitāte šajā projektā. Protams - laiki mainās, Counter-Strike 1.6 tiek nomainīts tāpat kā tika nomainīts 1.5. Citas paaudzes, mēs visi ejam lielās dzīvēs kā pieauguši cilvēki ar nopietniem plāniem. Bet tomēr ļoti daudzi vēl šeit ienāk uzšaut. Pašaut poļus un adminus. Un manuprāt - visiem, kas vēl te nāk un šauj vajadzētu piedalīties. Tas ir vislabākais atbalsts kādu varam dot serverim. Aktivitāti tieši komunikācijā un šādos brīžos, kad tiek rīkots turnīrs. Un, protams, tā ir lieliska iespēja sadraudzēties un iejusties starp tiem, kas vēl visu šito tur kopā. Tā kā - aiziet, saņemies un piedalies.

spriizha


Komentāri par šo rakstu:

satanas, 08:34, Otrdiena, 2013. gada 15. Janvāris
spriizha nu ļoti motivejoši :) chears

defs, 13:26, Otrdiena, 2013. gada 15. Janvāris
RUSH.lv atdzimst. Lēnām, bet atdzimst. Tā ir pozitīva zīme. Lai izdodas!

cheetah, 14:28, Otrdiena, 2013. gada 15. Janvāris
spriizha, savaldi savu (m)orālo
:DDD
SALUT

Just_O-karte, 14:11, Piektdiena, 2013. gada 18. Janvāris
A bet kur japiesakas???

-=K=-, 21:35, Svētdiena, 2014. gada 14. Decembris
Lai večiem veicās ;)


Tavs komentārs:

Komentarus var pievienot tikai registreti lietotaji