CS.RUSH.LV BUJ Meklēt Biedru saraksts Lietotāju grupas Reģistrēties Profils Pieslēgties lai pārbaudīt privātos ziņojumus Pieslēgums
Apskatīt iepriekšējo tematu :: Apskatīt nākošo tematu  
Autors Ziņojums
richardthelionheart

Pievienojies: 05/02/2015
Paziņojumi: 30
Atrašanās: Jūrmala

PaziņojumsZiņots: Sv Feb 15, 2015 23:27 pm    Nosaukums: Rush revolūcija. Atbildēt ar citāti

Nebūtu tā kā laiks uzlabot rush.lv front-end dizaina konceptu? Gadus 6-8 atpakaļ man liekas šis jau eksistēja. Rush.lv ir, manā skatījumā, ir lielāks potenciāls par Gign, tomēr ar šādu izskatu un mājas lapas saturu, projekts būs visu laiku šajā stagnācijas formā. Vismaz tad salabot esošo līdz galam, jo drošība te ir tuvu nullei. Nesaku, ka mirs. Vnk stagnēs un nemainīsies. Domāju neesmu vienīgais un daudzi man piekritīs.

P.s. Lai nebūtu heitošanas. Esmu ar visām četrām par rush.lv, vnk skumji skatīties uz veco post-psrs produktu Very Happy

Bilde piemēram un motivācijai:

Let the hunger games begin.

Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu
w2dc

Pievienojies: 18/03/2007
Paziņojumi: 1240
Atrašanās: Ventspils

PaziņojumsZiņots: Pm Feb 16, 2015 0:38 am    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

Citāts:
Gadus 6-8 atpakaļ man liekas šis jau eksistēja

Tik ilgi arī tiek kustināta tēma par jaunu mājas lapas izskatu. Vienbrīd tā kā kkas tapa, tad viss apstājās un pajuka. Kā arī, Tu jau esi entais cilvēks, kas kaut ko mēģina ierosināt sakarā ar šo tēmu. Very Happy
Un domāju, ka diezvai arī kaut kad nākotnē viņa mainīsies Rolling Eyes

richardthelionheart

PaziņojumsZiņots: Pm Feb 16, 2015 9:41 am    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

Citāts:
Tik ilgi arī tiek kustināta tēma par jaunu mājas lapas izskatu. Vienbrīd tā kā kkas tapa, tad viss apstājās un pajuka. Kā arī, Tu jau esi entais cilvēks, kas kaut ko mēģina ierosināt sakarā ar šo tēmu. Very Happy
Un domāju, ka diezvai arī kaut kad nākotnē viņa mainīsies Rolling Eyes

Es apzinājos, kad esmu kurais jau cilvēks, kas šo tēmu cels augšā, tādēļ arī rakstīju. Kā jau teicu, mājas lapa ir stagnācijas procesā, tomēr ja cilvēki nāks ar risinājumu, izveidos ziedojumu maku utl. es uzskatu, ka ir pilnīgi reāli noslīpēt šo projektu un izkonkurēt Latvijā citus serverus.

Parasti problēma, kādēļ tas netiek darīts ir laika un naudas trūkums. Tomēr zinu, ka tīņu geimeri daudzi paši ir bliezuši savus cs projektus un ir skills, tādēļ nebūtu taču jābūt problēmais salikt galvas kopā un ja ne izveidot konceptu no nulles, tad vismaz noslīpēt esošo.

DarkName

Pievienojies: 05/02/2007
Paziņojumi: 2696
Atrašanās: Latgola

PaziņojumsZiņots: O Feb 17, 2015 0:42 am    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

šis jau pārrunāts simts un vienu reizi.
richardthelionheart

PaziņojumsZiņots: O Feb 17, 2015 0:57 am    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

DarkName uzrakstīja:
šis jau pārrunāts simts un vienu reizi.

Vari iemest linku uz topiku, kur var palasīt? Reāli neatradu un gribētu pačekot ko cilvēki raksta.

zuicis

Pievienojies: 24/03/2005
Paziņojumi: 2685

PaziņojumsZiņots: O Feb 17, 2015 9:18 am    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

post-psrs ? Pats saproti ko uzrakstīji?

p.s. Tā ieliktā bilde grauž acis.

PaziņojumsZiņots: O Feb 17, 2015 10:50 am    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

zuicis uzrakstīja:
post-psrs ? Pats saproti ko uzrakstīji?

p.s. Tā ieliktā bilde grauž acis.

PSRS pēc-produkts/rezultāts, sauc kā gribi. Līdzīgi kā Ukraina, Ušakovs utt.
Noregulē monitoram kontrastu/spilgtumu un negrauzīs. Tas ir tikai motivējošs piemērs, ka var, ja labi grib. Pašam tāda skābe nepatīk. Patīk minimal, melnbalts un tīrs.

Es tā skatos vairumu vai vienkārši nekrata, vai vienkārši gribas kaut ko offtopikā uzdi*st.

Pēdējo reizi richardthelionheart rediģējis O Feb 17, 2015 11:29 am; kopsummā mainīts 3 reizes
Atgriezties augšā
MartinsMiklais

Pievienojies: 24/11/2013
Paziņojumi: 207
Atrašanās: Mežā,tur kur koki runā

PaziņojumsZiņots: O Feb 17, 2015 11:01 am    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

Laipni lūgts rushāVery Happy
richardthelionheart

PaziņojumsZiņots: O Feb 17, 2015 11:08 am    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

MartinsMiklais uzrakstīja:
Laipni lūgts rushāVery Happy

Yeah veci, paldies par siltajiem sveicieniem Very Happy

Dallas

Pievienojies: 12/06/2007
Paziņojumi: 1311

PaziņojumsZiņots: O Feb 17, 2015 13:52 pm    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

Kamēr šīs servera īpašniekiem nebūs laika un vēlmes kaut ko darīt šēit ne kas nemainīsies, tā jau šeit nekas nav mainījies kopš pašiem pirmsākumiem, nu labi serveri ir pamainījušies, bet šī 90gadu web lapa paliks kāda viņa ir. Varbūt kad maxd un shalers aizies pensijā viņiem parādīsies brīvāks brīdis Very Happy
zuicis

Pievienojies: 24/03/2005
Paziņojumi: 2685

PaziņojumsZiņots: O Feb 17, 2015 17:03 pm    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

a) ar acu graušanu - bija domāts bildes izmērs, kas neietilpst normāli skrīnā.
b) nejauc urlakovu un Ukrainu te iekšā īpaši sasaistē ar lapas dizainu. http://blog.hubspot.com/marketing/look-back-20-years-website-design

PaziņojumsZiņots: O Feb 17, 2015 18:11 pm    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

Dallas uzrakstīja:
Kamēr šīs servera īpašniekiem nebūs laika un vēlmes kaut ko darīt šēit ne kas nemainīsies, tā jau šeit nekas nav mainījies kopš pašiem pirmsākumiem, nu labi serveri ir pamainījušies, bet šī 90gadu web lapa paliks kāda viņa ir. Varbūt kad maxd un shalers aizies pensijā viņiem parādīsies brīvāks brīdis Very Happy

True. Smile Es apzinos, ka cilvēkiem ir svarīgākas lietas ko darīt. Bet ir šajā komūnā jaunieši, kas reāli ir gatavi kaut ko darīt, ir tikai jāceļ tēma augšā un jāpiedāvā.

zuicis uzrakstīja:
a) ar acu graušanu - bija domāts bildes izmērs, kas neietilpst normāli skrīnā.
b) nejauc urlakovu un Ukrainu te iekšā īpaši sasaistē ar lapas dizainu. http://blog.hubspot.com/marketing/look-back-20-years-website-design

Sorry, pārpratu. Domāju, ka pārāk skābi izskatās. Bet to attēlu apzināti ieliku šādā izmērā, lai tikai nostiprinātu visu iepriekš sacīto.
Nejaucu neko. Tie abi ir post-psrs produkti. Daļēji arī šis ir pieskaitāms, tā kā vecākie, kas šeit uzturas jau kopš pirmsākumiem ir dzimuši pirms 1991.gada, attiecīgi šī mentalitāte daļēji, gribot negribot, tiek ienesta arī šajā komunā. Nesaku, ka ir pretenzijas, saku, ka viens no iemesliem, kādēļ nekas nemainās - ārpus komforta zonas. Bet nu dizains izskatās kā no 90. 21gs sākumā, standarta mājas lapa izskatijās aptuveni šāda. Jeb kurā ziņā parspēj pat šo.
Nepārprotiet, nevēlos strīdēties, vēlos celt šo tēmu augšā tik cik būs vajadzīgs, kā arī uzrādīt trūkumus, lai uzlabotu servera,weba kvalitāti. Smile

dzzo
damaged IQ

Pievienojies: 18/02/2006
Paziņojumi: 2727

PaziņojumsZiņots: Ce Feb 19, 2015 8:12 am    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

Wink liec MOZ bar... DA ir svariigaaks raadiitaajs, nekaa nu jau neupdeitotais PR :*
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu
shal3r
Administrator

Pievienojies: 17/02/2004
Paziņojumi: 5452
Atrašanās: Riga

PaziņojumsZiņots: Ce Feb 19, 2015 9:35 am    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

Paldies par izrādīto iniciatīvu. Jaunā lapa joprojām ir izstrādes stadijā un tā nav atlikta pavisam malā, bet, diemžēl, es nevaru veltīt tam pietiekami daudz laika. Ticu, ka tuvāko mēnešu laikā tikšu vaļā no dažiem darbiem un tad varēšu atkal vairāk laika veltīt rusham. Pašlaik ir tā, ka agri sāku darbu, pēc tam vēl kapāju virsstundas un vakarā jāatrod arī laiks ģimenei. Lai arī cik ļoti es mīlētu RUSH.LV, es savā vecumā un dzīves ritmā nevaru to nostādīt kā primāri prioritāti.

Jā, esošā lapa ir morāli un tehniski novecojusi, bet tā joprojām lieliski pilda savu funkciju - forums strādā, raksti strādā, CS serveru statistika strādā un, galvenais, esošā mājas lapa netraucē CS serveriem, kas vakaros joprojām ir pilni. Protams, jauna (un laba) lapa radīs labāku iespaidu jauniem spēlētājiem un veicinās lietotāju aktivitāti, kā arī savs guvums būs no SEO un responsīva dizaina, bet tas nav tik kritiski.

Es saprotu tēmas autora pamatdomu un nevēlos nevienu aizvainot, bet sākumā ievietotā "Bilde piemēram un motivācijai" varētu kalpot kā piemērs vai kādu motivēt pirms vismaz 7 gadiem. Šodien ir citi standarti.

Ja kāds ir gatavs zīmēt jauna rush.lv dizaina skices, veidot saturu vai kā citādi piedalīties, tad es tikai priecāšos. Nekad nav trūcis jaunu lietu prasītāju ("gribam jaunu lapu", "ielieciet kādu rakstu", "uztaisiet sadaļu X", "noceliet kr0p3z no jumta"), bet īstu palīgu vienmēr ir pietrūcis.

RUSH.LV nav ne bizness, ne kāda cita personīga labuma gūšanas pasākums. RUSH.LV ir hobijs, kas paņem laiku un rada izmaksas, kuras es sedzu no savas kabatas. Viss, kas te ir redzams un strādā, ir tikai pateicoties entuziastu ieguldītajam laikam. Piemēram, -mx- ieguldītais laiks un centība serveru uzturēšanā pa pēdējiem gadiem vispār ir apbrīnojams, un bez viņa palīdzības te viss jau sen būtu beidzies. Lūk tādus cilvēkus vajag vairāk.

P.S. Tēmas autors ievadā kaut ko minēja par drošības problēmām. Ja kāda problēma tiek atrasta, tad būtu tikai pieklājīgi to atsūtīt man lai varu novērst.

richardthelionheart

PaziņojumsZiņots: Ce Feb 19, 2015 14:31 pm    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

shal3r uzrakstīja:
Paldies par izrādīto iniciatīvu. Jaunā lapa joprojām ir izstrādes stadijā un tā nav atlikta pavisam malā, bet, diemžēl, es nevaru veltīt tam pietiekami daudz laika. Ticu, ka tuvāko mēnešu laikā tikšu vaļā no dažiem darbiem un tad varēšu atkal vairāk laika veltīt rusham. Pašlaik ir tā, ka agri sāku darbu, pēc tam vēl kapāju virsstundas un vakarā jāatrod arī laiks ģimenei. Lai arī cik ļoti es mīlētu RUSH.LV, es savā vecumā un dzīves ritmā nevaru to nostādīt kā primāri prioritāti.

Jā, esošā lapa ir morāli un tehniski novecojusi, bet tā joprojām lieliski pilda savu funkciju - forums strādā, raksti strādā, CS serveru statistika strādā un, galvenais, esošā mājas lapa netraucē CS serveriem, kas vakaros joprojām ir pilni. Protams, jauna (un laba) lapa radīs labāku iespaidu jauniem spēlētājiem un veicinās lietotāju aktivitāti, kā arī savs guvums būs no SEO un responsīva dizaina, bet tas nav tik kritiski.

Es saprotu tēmas autora pamatdomu un nevēlos nevienu aizvainot, bet sākumā ievietotā "Bilde piemēram un motivācijai" varētu kalpot kā piemērs vai kādu motivēt pirms vismaz 7 gadiem. Šodien ir citi standarti.

Ja kāds ir gatavs zīmēt jauna rush.lv dizaina skices, veidot saturu vai kā citādi piedalīties, tad es tikai priecāšos. Nekad nav trūcis jaunu lietu prasītāju ("gribam jaunu lapu", "ielieciet kādu rakstu", "uztaisiet sadaļu X", "noceliet kr0p3z no jumta"), bet īstu palīgu vienmēr ir pietrūcis.

RUSH.LV nav ne bizness, ne kāda cita personīga labuma gūšanas pasākums. RUSH.LV ir hobijs, kas paņem laiku un rada izmaksas, kuras es sedzu no savas kabatas. Viss, kas te ir redzams un strādā, ir tikai pateicoties entuziastu ieguldītajam laikam. Piemēram, -mx- ieguldītais laiks un centība serveru uzturēšanā pa pēdējiem gadiem vispār ir apbrīnojams, un bez viņa palīdzības te viss jau sen būtu beidzies. Lūk tādus cilvēkus vajag vairāk.

P.S. Tēmas autors ievadā kaut ko minēja par drošības problēmām. Ja kāda problēma tiek atrasta, tad būtu tikai pieklājīgi to atsūtīt man lai varu novērst.

Man beidzot prieks dzirdēt, tiešām, ka kaut kas tiek darīts vai vismaz idejiskā līmēnī domāts nākotnei. Jo vairums atbilžu lika domāt, ka netikai lapa, bet arī komūna ir stagnējošā procesā.
Jā, lai arī lapa ir galīgi novecojusi, tā tiešām pilda funkciju, tomēr vienmeŗ jau gribas labāk un vairāk. Egoistiski un savtīgi, bet tā parasti arī nonākam līdz kādam rezultātam.

Nekas aizvainojošs. Uz ātru roku ierakstīju "cs 1.6 web design", lai tīri piemēram uzmestu, ka ir un var ja labi grib. Pats strādāju web izstrādes sfērā, līdz ar to zinu esošos standartus un trendus.

Pats personīgi uzsāku šo topiku, lai arī izteiktu iniciatīvu palīdzēt brīvā laika un naudas līdzekļu robežās. Tomēr, no administrātoru puses, parasti būtu jānāk šai iniciatīvai ar aicinājumu piedalīties projekta uzlabošanai un tad jau redzētu, ka patiesībā bez manis, Tevis un -mx- reāli ir daudzi citi, kas reāli ir gatavi palīdzēt.

Principā man liekas pilnīgi godīgi atvērt ziedojumu lapu, vai ko līdzīgu, jo uzskatu, kas šis projekts ir pelnījis arī kādu atbalstu no komūnas. Galu galā vairāk kā 10 gadus jau tiek piedāvāts stabils spēļu serveris.

Vakarpusē privāti nosūtīšu dažas problēmas ko atradu.

kc10000

Pievienojies: 18/10/2017
Paziņojumi: 1

PaziņojumsZiņots: Tr Okt 18, 2017 16:45 pm    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

Forši, bet ir ko augt. Rolling Eyes
Atgriezties augšā
Maksiic
Mīļš & pūkains n'stuff

Pievienojies: 20/09/2005
Paziņojumi: 2459
Atrašanās: wonderland

PaziņojumsZiņots: Pm Okt 23, 2017 11:11 am    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

bet saturs jau tāpat paliek tas pats un mēs jau izmantojam tik vien kā forumu, ja būs jauna lapa, es būšu priecīgs un noteikti pavadīšu kādu laiku, kamēr izspaidīšu visas pogas, bet, arī vecajai nav ne vainas, kamēr, pieprasījums ir tikai forumam.
tāpēc @shal3r neaizmirsti lēnām kodējot iekodēt šito tagošanas fīču un, ka nāk ziņojumi par ietagošanu tur uz e-pastu, tas poļubom strādās labi, vispār cepuri nost, ka mums vēl ir šī vieta, apbrīnoju tavu uzticību rushiņam, bet tev jau tas, kā daļa no sevis Very Happy

ir jāmeklē iespējams jauns mērķis un auditorija e-pasaulē, lai darītu kaut ko, jo, ko tad tagad īsti darīt? nav skaidrības.
es personīgi šauju cs:go un reizi gadā uz 5 min ieeju 1.6 rush serverī, jo ik pa laikam arī tur kādu gadas satikt un es nezinu, ko darīt, lai būtu kkāds prikols.
viss kaut kādā veidā tik un tā apstājas pie mājaslapas iespējām un vispār tehniskajām robežām.
teiksim, būtu fun, būt pirmajam komjūnam, kas izveido ko līdzīgu esea, faceit, challengermode un tml. saitiem, kur var graizīt competetive cs:go, pelnīt kkādus coinus, kko darīties, vai ne? šāds pavērsiens, man liktu daudz vairāk laika pavadīt te, jeb tāpat kā agrāk, kaut ko darīties, kaut ko banot, kaut ko atbildēt, palīdzēt kādam ar kkādu info, kaut ko uzrakstīt un back to life, bet nu saprotams, ka ne pa 10h dienā, tagad jau vairs nav skolas, ko varēja bastot un md nepildīt Very Happy

citu ideju man nav, jo visādi citādi es šo vietu redzu kā forumu, kur veci paziņas var pārmīt kādu vārdu, izmest kādu joku, pajautāt padomu, protams, tas viss, reti, bet tomēr, vieta, kur to var pamēģināt izdarīt un ir varbūtība, ka kāds saprātīgs lietotājs pat dalīsies ar saprātīgu informāciju un, ja mājaslapas pieprasījums ir tikai tāpēc, lai mainītu dizainu, tad es šaubos, vai tas pat ir nepieciešams, ja vienīgi tiešām tas ir viens no @shal3r mērķiem/sapņiem nenoteikam termiņam, teiksim - vaļasprieks jeb vienkārša radošuma izpausme iedvesmas brīžos. Tad šajā gadījumā, nav, ko uztraukties un cepties, vienkārši jāturpina atgriezties, jāieraksta šad un tad lietas forumā un galvenais justies labi! Very Happy
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu
DarkName

Pievienojies: 05/02/2007
Paziņojumi: 2696
Atrašanās: Latgola

PaziņojumsZiņots: Pm Okt 23, 2017 17:02 pm    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

+++ Maksim!
Tumsas Velnins

Pievienojies: 19/08/2006
Paziņojumi: 997

PaziņojumsZiņots: Tr Okt 25, 2017 13:51 pm    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

Heh , tas jau skan pēc kārtīgā geek dream Smile , kad veicais ,labais rush augšāmceļas. Very Happy

Es šaubos ,ka Shal3r vēl turpina weba izstrādi Very Happy. Domāju tur viņa arī ir palikusi, pagātne. Very Happy
Bet ja godīgi, es pats vairs diži cs nespēlēju. Tagad paretam rainbowsix, tekken BF1 u.c. brīnumus.

Tā jau būtu forši, ja izdotos šo visu atdzīvināt, tik jautājums tad, vai visu turēt tikai uz cs vai tomēr pielikt citus spēļu serverus, piemēram 7dtd.

Un vēl reals jautājums, cik to darītāju būs? Viss būtu iespējams, ja būtu darbīgas rokas Very Happy

Labākā kombinācija ,kas man nāk prātā ir bārs RUSH ,kas tieši saistīts ar webu Smile.

Heh žēl ,ka tomēr nekļuvu par izstrādātāju ,būtu bijis interesanti Very Happy

`enT

Pievienojies: 29/10/2007
Paziņojumi: 188

PaziņojumsZiņots: Tr Okt 25, 2017 21:35 pm    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

RUSH.LV Jaunumi (4)
Ievietoja rush.lv @ 2015-01-20 09:11:49

Feeling old guyze Cool

Maksiic
Mīļš & pūkains n'stuff

Pievienojies: 20/09/2005
Paziņojumi: 2459
Atrašanās: wonderland

PaziņojumsZiņots: Tr Nov 01, 2017 0:00 am    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

A es normāli 2015. gada postam iekomentēju? Tikai tagad pamanīju Mr. Green Clap
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Sūtīt e-pastu
Bobby
riebeklis

Pievienojies: 28/06/2006
Paziņojumi: 2971

PaziņojumsZiņots: Tr Nov 01, 2017 9:33 am    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

Atdzīvināt šo projektu būtu lieliski, bet, manuprāt, tas vairs nav iespējams. Galvenokārt jau tāpēc, ka datorspēļu forumi un komūnas vairs nav populāri kā arī rush šī brīža koncepts(proti CS pub serveri) ir pilnībā neaktuāls.

Vienmēr gan var atrast citu lauciņu uz kuru fokusēties, bet tas nāk ar daudziem šķēršļiem un grūti risināmiem jautājumiem. Uz ko fokusēties? Mūsdienās praktiski viss, ko var izdomāt ir jau izdomāts. Kā piesaistīt cilvēkus? Lielākā daļa veco rush biedru ir pazuduši, un domāju ka maza daļa tikai atgrieztos ja te sāktos kāda aktivitāte vai darbība. Kā arī dzīvojam mazā valstiņā un mērķauditorija jebkādam projektam vienmēr būs šaura.

Man patika Makša ideja par CS:GO/1.6 PUGu servisu un lietotni, bet galvenā problēma būtu cilvēku piesaiste. ESEA un FaceIT ir giganti, un neredzu iemeslu kapēc cilvēki pārietu uz pilnīgi nezināmu un svaigu projektu ja eksistē jau kvalitatīvi pakalpojuma sniedzēji.

Es gan nebrīnītos, ja pašam shal3r nebūtu vairs interese uz ko tādu. Tas tomēr prasa daudz darba un ieguldījuma.
Atgriezties augšā
Alkaholjkis

Pievienojies: 30/04/2007
Paziņojumi: 891
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: Tr Nov 01, 2017 19:45 pm    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

Bobby uzrakstīja:
Atdzīvināt šo projektu būtu lieliski, bet, manuprāt, tas vairs nav iespējams. Galvenokārt jau tāpēc, ka datorspēļu forumi un komūnas vairs nav populāri kā arī rush šī brīža koncepts(proti CS pub serveri) ir pilnībā neaktuāls.

Vienmēr gan var atrast citu lauciņu uz kuru fokusēties, bet tas nāk ar daudziem šķēršļiem un grūti risināmiem jautājumiem. Uz ko fokusēties? Mūsdienās praktiski viss, ko var izdomāt ir jau izdomāts. Kā piesaistīt cilvēkus? Lielākā daļa veco rush biedru ir pazuduši, un domāju ka maza daļa tikai atgrieztos ja te sāktos kāda aktivitāte vai darbība. Kā arī dzīvojam mazā valstiņā un mērķauditorija jebkādam projektam vienmēr būs šaura.

Man patika Makša ideja par CS:GO/1.6 PUGu servisu un lietotni, bet galvenā problēma būtu cilvēku piesaiste. ESEA un FaceIT ir giganti, un neredzu iemeslu kapēc cilvēki pārietu uz pilnīgi nezināmu un svaigu projektu ja eksistē jau kvalitatīvi pakalpojuma sniedzēji.

Es gan nebrīnītos, ja pašam shal3r nebūtu vairs interese uz ko tādu. Tas tomēr prasa daudz darba un ieguldījuma.

Ir izdomāts, bet jāmāk kā Džobsam nozagt kādu ideju un padarīt to labāku, piemēra, IMDB aizklapējā ciet Message boards - es saskato potenciālu , ka rush varētu pārtaisīt par kaut kādu movi rush db , kur varētu kā IMDB message board komentēt kaut profilā pie kaut kādas tantes kurai uz 1 sekundi ir bijusi loma kur šī ielas malā čurā Very Happy , bet , ja nopietni tas bija IMDB message boards šarms , ka filmām, aktieriem, režisoriem , visam varēja diskutēt !
Atgriezties augšā
MuffinBabin

Pievienojies: 12/03/2007
Paziņojumi: 1537
Atrašanās: лабс дарбс

PaziņojumsZiņots: Sv Dec 10, 2017 17:35 pm    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

Jopcik te vēl ir kāds Very Happy ,atjaunosim šo visu un turpināsim kapāt cs līdz pensijai ! Very Happy
by-eFFecT

Pievienojies: 13/06/2013
Paziņojumi: 96

PaziņojumsZiņots: Pm Dec 11, 2017 0:52 am    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

MuffinBabin uzrakstīja:
Jopcik te vēl ir kāds Very Happy ,atjaunosim šo visu un turpināsim kapāt cs līdz pensijai ! Very Happy
Tālu jau vairs nav līdz pensijai,tāpēc sākam jau tagad Very Happy
Atgriezties augšā
Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:   
Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    rush.lv Forumu Saraksts -> WWW Visi laiki norādīti GMT + 2 Stundas
1 no 1 lapām

Pārlekt uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt uz tematiem šajā forumā
Jūs nevarat mainīt paziņojumus šajā forumā
Jūs nevarat dzēst paziņojumus šajā forumā
Jūs nevarat balsot aptaujās šajā forumā
Jūs nevarat pievienot failus šajā forumā
Jūs varat lejuplādēt failus šajā forumā