CS.RUSH.LV BUJ Meklēt Biedru saraksts Lietotāju grupas Reģistrēties Profils Pieslēgties lai pārbaudīt privātos ziņojumus Pieslēgums
Apskatīt iepriekšējo tematu :: Apskatīt nākošo tematu  
Autors Ziņojums
Alkaholjkis

Pievienojies: 30/04/2007
Paziņojumi: 891
Atrašanās: Rīga

PaziņojumsZiņots: O Sep 05, 2017 14:09 pm    Nosaukums: i5-4690k met lejā uz 800mhz frekvenci Atbildēt ar citāti

Pēdējā laikā i5-4690k down'clock'ojas uz uz 800mhz, kaut ar man vienmēr ir bijis uzlikts 3.50 - 4.00 Ghz frekvence. Dažreiz aiziet un iet normāli, bet pēdejā laikā tik uz 800 mhz iet. Neko klokojis neesmu, mēģināju restartēt biosu, bet tas ar neko nedeva, kā bija 800mhz tā ar palika kaut ar iestatījumos uzrāda 3.50 ghz. Man uz plates ir Slow_SW slēdzis , bet tas nav ieslēgts. Procesors tagad velkas lēnāk nekā mans testa Intel Celeron G1840 2 kodolu 2.8 procesors... Arī ar Intel Xtream tunning neko izmainīt nevaru. Vecajam AMD Phenom 955BE vismaz ar AMD Overdrive varēja automātiski pacelt procesora frekvenci līdz maksimumam.
Atgriezties augšā
Apskatīt lietotāja profilu Sūtīt privātu ziņojumu Apmeklēt ziņotāja mājaslapu
Tumsas Velnins

Pievienojies: 19/08/2006
Paziņojumi: 997

PaziņojumsZiņots: Tr Sep 06, 2017 21:32 pm    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

Nav korekta reference starp situācijām, bet man piemēram portatīvais automātiski jaudu nometa, kad biju pieslēdzis citu baroklis, kas nebija orģināls. Varbūt kkas baroklī noticis ,ka procim viņš nepatīk?
Vai ir iespēja proci iellikt citā kompī?

http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-3162687/cpu-core-speed-stuck-80ghz-6600k.html

Alkaholjkis

PaziņojumsZiņots: Ce Sep 07, 2017 22:08 pm    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

Tumsas Velnins uzrakstīja:
Nav korekta reference starp situācijām, bet man piemēram portatīvais automātiski jaudu nometa, kad biju pieslēdzis citu baroklis, kas nebija orģināls. Varbūt kkas baroklī noticis ,ka procim viņš nepatīk?

http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-3162687/cpu-core-speed-stuck-80ghz-6600k.html

Ir man viena bojāta plate, kas testa vajadzībām noderētu. Barošanas bloks it kā labs un 2x jaudīgāks nekā man ir nepieciešams. Palasīju internetā un daudzām MSI mātes platēm ir līdzīga problēma ar šo un K unlock (overklokojamajiem) procesoriem. 2 gadus darbojās labi, vienīgais, ko mainīju R9-270X 2GB uz GTX-1060 6GB, pamēģināšu izņemt videokarti un paskatīties vai tur nav kāda vaina, jo tā bija bez problēmām, bet pamazām sāka palikt drausmīgi lēns, paskatījos task manager un tur rādīja 0.77 ghz, visu, ko mēģināju, bet nekā, uz savu galvu dators pats izdomā, kad ieslēgties uz 3.5 - 3.9 ghz.
Atgriezties augšā
Alkaholjkis

PaziņojumsZiņots: Ce Sep 07, 2017 22:29 pm    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

Vienīgais , kas līdzeja bija tas, ka pārliku per core no auto all , bet tagad ir 3.5 ghz un 100% visu laiku noslogots. Procesoram ir normals ventilators, termopasta ir mainita un temperatura ir 55-65C.
Atgriezties augšā
Alkaholjkis

PaziņojumsZiņots: Se Sep 09, 2017 23:18 pm    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

Vienīgais , kas līdzēja - bija procesora takts frekvences pacelšana (overclock), bet jocīgi ir tas, ka es pacēlu līdz 4.1 ghz, strādā stabili un gaisa dzese vēl tiek galā, bet es nesaprotu kapēc procesors reizēm sasniedz 5 ghz pats uz savu galvu kaut arī limits ir 3.5-4.1 ghz
Atgriezties augšā
Alkaholjkis

PaziņojumsZiņots: Ce Sep 14, 2017 19:07 pm    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

Tumsas Velnins uzrakstīja:

Problēma ir ar thermal throttiling , lai gan vairāk par 55 C CPU neuzkarst, bet , kad pārsniedz pāri 50 C tā automātiski nomet uz 0.80 Ghz un ilgi negrib likt atpakaļ, es salīmēju no 3 x 12 CM kūleriem pagaidu dzesi, temperātura turas no 25-35-55 C robežās , bet vienalga reizēm met uz 800 mhz, ja es ieslēdzu Intel Xtream Tunning programmu, tad dažreiz varu atlikt atpakaļ jaudu, šādi vismaz ir 75% dators kaut cik lietojams savādāk pat 2 lapas chrome un office bremzēja...
Atgriezties augšā
Alkaholjkis

PaziņojumsZiņots: Se Sep 16, 2017 12:41 pm    Nosaukums: Atbildēt ar citāti

Var slēgt ciet šo postu !

Problēmu atrisināju!
Slow_sw nebija vainīgs, bet vienmēr vajaga apskatīties instrukcijā kādā pozīcijā tam jāatrodas.

i5-4690K + Msi gaming z97 7
1) Tomēr vajadzēja termo-pastu nomainīt uz labāku.
2) Dzesēšanas problēma - būs labāka dzese jāuzliek.
3) Kamēr nav dzesēšana, tikmēr , jāizmanto optimāli CPU frekvence - uzliku 3.1 - 3.8 Ghz
4) Biosā jānoņem C-state power managment / Un thermal protection, atļāvos noņēmt, jo pagaidām nepārsniedz 55'C temperatūru
5) Ar Intel Xtream tunning programmu, var redzēt, kad ir thermal throtthling, kad nomet uz 800 mhz, lai atdzesētu CPU , bet neatliek atpakaļ, ar IXT var atlikt .
nu tas arī viss.
Atgriezties augšā
Parādīt paziņojumus no iepriekšējā:   
Iesniegt jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    rush.lv Forumu Saraksts -> Dzelži & Programmatūra Visi laiki norādīti GMT + 2 Stundas
1 no 1 lapām

Pārlekt uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt uz tematiem šajā forumā
Jūs nevarat mainīt paziņojumus šajā forumā
Jūs nevarat dzēst paziņojumus šajā forumā
Jūs nevarat balsot aptaujās šajā forumā
Jūs nevarat pievienot failus šajā forumā
Jūs varat lejuplādēt failus šajā forumā